ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю зі знаковим для всього українського народу святом – Днем Гідності і Свободи, яке ми відзначаємо 21 листопада, у день восьмої річниці початку Євромайдану, що згодом переріс у Революцію гідності і змінив історію України.

Цього дня ми вшановуємо патріотизм й мужність усіх тих, хто став на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави.

Революція гідності об’єднала весь український народ, надала йому сили рухатися вперед, виборюючи європейський вибір нашої держави, право жити в європейському співтоваристві, вона стала каталізатором нової консолідації демократичних сил в Європі.

У славетному Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна виховання майбутньої еліти української армії спрямоване на формування розуміння єдності й цілісності України, почуття власної гідності й особистої відповідальності за долю держави. Тут зростають патріоти своєї держави, свого народу, які свідомо обирають найпочеснішу професію захисників Батьківщини. Патріотизм набув в Україні особливого значення та проявився насамперед у бажанні захищати зі зброєю в руках свою країну від підступного ворога.

Вшановуючи пам’ять полеглих героїв Революції гідності, ми маємо завжди пам’ятати, якою ціною дістається нам свобода, маємо бути непохитними та непереможними в боротьбі за відновлення територіальної цілісності нашої держави, докладати максимум зусиль для подальшого зміцнення її обороноздатності, впевненого поступу на європейському шляху.

Зі святом, дорогі друзі! Щиро бажаю всім мирного неба над українською землею, родинного добробуту, незламної віри в перемогу та щасливе майбутнє України!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                                        Ігор ГОРДІЙЧУК