ДОРОГІ БОЙОВІ ПОБРАТИМИ ТА ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю всіх з Днем Київського військового ліцею імені Івана Богуна!

В річницю нашого славетного навчального закладу ми маємо честь відзвітувати перед державою, керівним складом Збройних сил України, Командуванням Сухопутних військ  про здобутки офіцерського, педагогічного та виховательського складу ліцею, досягнення в навчанні й спорті наших вихованців. Адже за кожним успіхом ліцеїста-богунця – напружена та копітка праця великого та дружнього колективу висококваліфікованих фахівців, які забезпечують якісний навчально-виховний процес.

Багато зроблено, ще більше творчих задумів заплановано втілити в життя. Але найголовніше – кожний з наших вихованців свідомо й наполегливо крокує шляхом досягнення своєї мети, своєї мрії – стати офіцером Збройних сил України!

Впевнений, що колектив ліцею й надалі гідно нестимете високе звання передового військового навчального закладу країни, успішно вирішуватимете завдання підвищення якості підготовки  майбутніх офіцерських кадрів. Висловлюю слова глибокої вдячності усім тим, хто докладає максимум зусиль на шляху виховання та навчання майбутньої еліти українського війська. Ми маємо для цього всі можливості: потужний учительський склад ліцею налічує 10 відмінників освіти України, 7 заслужених вчителів України та 3 кандидати наук, постійно вдосконалюємо матеріально-технічну базу, впроваджуємо сучасні педагогічні технології, що створюють умови для підвищення якості навчання.

Завзятість та непохитність юнаків та дівчат КВЛ у досягненні мети, стати офіцерами української армії, дає свої результати. Так, 9 вихованців КВЛ старшого курсу претендують на отримання золотої та срібної медалей, понад 40 передовиків навчання, 5 ліцеїстів виконали нормативи КМС. Особливу увагу наші вихованці приділяють вивченню англійської мови. Так, за цей рік 45 ліцеїстів взяли участь у складанні мовного тестування зі стандартизованого мовленнєвого профілю згідно зі стандартом НАТО STANAG 6001, яке відбулося у Національному університеті оборони України імені І. Черняховського.  Чимало богунців вибороли призові місця в районних, міських та всеукраїнських олімпіадах.

Ми пишаємося нашими випускниками, які під час навчання у військових вишах отримують схвальні відгуки, а здобувши освіту у ВВНЗ, з гідністю несуть по життю звання вихованця КВЛ, зберігають вірність клятві ліцеїста, досягають професійних висот на військовій службі в усіх родах військ української армії.

Серед випускників ліцею Герой України майор Порхун Олександр Володимирович, 10 наших випускників: Герой України Кизило Андрій Олександрович,  Квач Орест Арсенович, Шаповал Олександр Сергійович, Білобров Юрій Вікторович, Безручак Андрій Іванович, Григор Руслан Петрович, Галущенко Андрій Вікторович, Арнаут Дмитро Ілліч, Ощепков Олексій Вікторович, Горнчарук Віталій Миколайович – у  боротьбі з російськими окупантами віддали життя за свободу й незалежність України. Військовослужбовець КВЛ прапорщик Дробот Ігор Іванович загинув під час виконання службових обов’язків у зоні проведення АТО.

Вітаю всіх з річницею ліцею та бажаю міцного здоров’я, наснаги, визначних досягнень на професійній ниві, а нашим вихованцям – віри у свої сили та наполегливості в оволодінні знаннями!

Низький уклін та шана усім, хто наразі продовжує боротися з російським агресором за перемогу та повернення цілісності України!

Зі святом вас, дорогі друзі! Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!    

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой Українигенерал-майор                                                                  Ігор ГОРДІЙЧУК