У КВЛ СТАРТУВАВ КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ НАГРУДНИХ ЗНАКІВ

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна розпочався конкурс серед ліцеїстів 11-х класів на отримання нагрудних знаків «Кращий у вивченні захисту України» та «Кращий стрілець».

Начальник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук  привітав усіх учасників змагань, побажав  юнакам перемоги.

Згідно з регламентом богунці будуть мати завдання: тестові за темами в рамках вивчення предмету, завдання з визначення відстаней до цілі та поправок на вітер та рух цілі, військової топографії, практичні завдання з домедичної підготовки, здача нормативів номер 13,14 з вогневої підготовки (АК-74, ПКМ), здача нормативів номер 16 з вогневої підготовки (спорядження магазину набоями) та виконання стрільби з малокаліберної гвинтівки ТОЗ-8 і малокаліберного пістолета Марголіна.

Наприкінці тижня, після підрахунку балів усіх учасників конкурсу, будуть визначені переможці, які отримують нагрудні знаки «Кращий у вивченні захисту України» та «Кращий стрілець».

Ці навчальні нагрудні знаки ліцеїсти мають право носити на військовій формі одягу. Для кожного богунця участь та перемога в подібних конкурсах є додатковою мотиваційною складовою для кращого оволодіння теоретичними знаннями з предмету та вмінням використовувати їх на практиці.

Бажаємо богунцям успіхів у змаганні та перемоги найсильнішим.