Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

ДОРОГІ БОЙОВІ ПОБРАТИМИ ТА ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Від щирого серця вітаю всіх з Міжнародним днем волонтера, International Volunteer Day, який 5 грудня Україна відзначає разом із усією світовою спільнотою! 

Цього дня ми вшановуємо всіх причетних до волонтерського руху, хто за покликом серця своєю безкорисливістю та самовідданістю зміцнює нашу віру в ідеали добра й справедливості, адже волонтерство – це, у першу чергу, покликання душі, яке визначає ставлення людини до світу та визначення своєї відповідальності.

Волонтерів в усьому світі об’єднує активна громадська позиція, небайдужість до чужої біди, здатність до співпереживання, щира людяність та здатність до доброчинства. 

Про волонтерський рух в Україні сьогодні із захопленням та повагою говорять у багатьох країнах світу. Сфери  волонтерства в нашій країні постійно розширюються, а кількість волонтерів невпинно зростає. 

Український волонтерський рух, що розвинувся в умовах воєнного протистояння – унікальне надбання української нації, аналогів якому у світі немає. У складний для країни час саме волонтери першими відгукнулися та прийшли на допомогу українським військовим, завдяки чому вдалося у надзвичайно стислий термін відновити бойові спроможності  української армії та стримати натиск ворога.  І не буде перебільшенням сказати, що волонтерський рух став одним із вирішальних факторів спротиву російській агресії на сході України. 

Під час пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 волонтери надають неоціненну допомогу лікарям, медичним закладам, усім тим, хто потребує допомоги. 

Від імені всього особового складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна висловлюю слова подяки та шани всім представникам волонтерського руху за підтримку, чуйне та людяне ставлення до вихованців ліцею. Для ліцеїстів-богунців волонтерський рух в Україні став взірцем палкого патріотизму, чіткої громадянської позиції та служіння ідеям гуманності й милосердя, надихаючи нас самовідданістю й ентузіазмом.

Бажаю всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку й тепла, миру та благополуччя. 

Велика шана, подяка та низький уклін мужнім захисникам рідної землі! 

Слава медичним працівникам, які стоять на варті збереження здоров’я нації.

Слава волелюбному та непереможному  українському народові!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                     Ігор ГОРДІЙЧУК