Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО 30-РІЧЧЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

3 грудня 2021 року у клубі навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені І.Богуна відбулися урочисті заходи присвячені 30 річниці Збройних сил України.

Цього року, аби привітати ліцеїстів та офіцерський склад навчально-оздоровчого комплексу зі святом, до ліцею завітав український актор театру та кіно – Дмитро Лінартович.
Дмитро Констянтинович розповів вихованцям про події із свого життя та дитячу мрію стати військовим офіцером, та наголосив: “Сьогодні бути військовим – це гордість, бути захисником України – це почесне та високе звання!”

З нагоди проведення свята ліцеїсти, які вдало склали іспити, отримали спеціальні військові звання, кращим у навчанні та дисципліні начальник комплексу полковник Петро Потєхін вручив грамоти та оголосив подяку.

Окрім того, під час заходу вихованці вшанували пам’ять героїв України, ліцеїст Борис Зіньков розповів вірш: «Моя Україна» та прослухали патріотичну пісню: «Воїни світла» у виконанні ліцеїстів: Олександра Курка та Анатолія Касьянова.