Результати конкурсу на отримання нагрудних знаків

За результатами конкурсу на отримання нагрудних знаків «Кращий у вивченні захисту України» та «Кращий стрілець», який розпочався 30 листопада, було визначено переможців серед учнів 11-х класів.

Нагадаємо, що впродовж цих днів у боротьбі за нагороду богунці мали виконати тестові завдання за темами в рамках вивчення предмету, завдання з визначення відстаней до цілі, поправок на вітер та рух цілі, розбиратися у військовій топографії і, звісно, показати свої навички на практичному етапі, а саме – у домедичній підготовці, здачі нормативів № 13, 14, 16 та у виконанні стрільби з гвинтівки та пістолета. 

Загалом було визначено 16 призових місць в обох категоріях, по 8 у кожній. 

Тож переможцями у направленні «Кращий у вивченні захисту України» стали Максим Харчук, Валерія Грущенко та Тимур Тимченко. Інші призові місця між собою поділили Денис Гіндюк, Іван Корнійчук, Ілля Скоробогатий, Денис  Денейка та Ярослав Бобко. 

А відзнаку «Кращий стрілець» отримали Анастасія Кришталь, Антоній Шевченко та Артем Татарчук; 4-8 призові місця розділилися між Олександром Дектярьовим, Костею Кривопишею, Русланом Бодріяном, Михайлом Іванченком та Владиславом Кісліциним. 

Нагородження переможців відбудеться сьогодні, 6 грудня 2021 року.

Керівництво та весь особовий склад ліцею пишається своїми вихованцями та бажає їм подальших успіхів!

Поділитись: