ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ВІДВІДАЛИ ВИСТАВКУ, ЯКА ПРОЙШЛА НА ТЕРИТОРІЇ КОМАНДУВАННЯ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

11 грудня 2021 року, напередодні Дня Сухопутних військ Збройних сил України, на території Командування відбулася виставка, на якій можна було ознайомитися з перспективними зразками озброєння та новітньою технікою, що вже використовується у Сухопутних військах.

На захід запросили ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Богунці мали можливість побачити експонати та дізнатися про технічні характеристики техніки: спеціалізованих броньованих автомобілів «Варта», «НОВАТОР», БТР «Хорунжий», броньовану бойову колісну машину Козак-2М1 та інші зразки. Також ліцеїстам продемонстрували новітні моделі автоматичних гвинтівок, снайперських гвинтівок, безпілотні авіаційні комплекси «PD-2», А1-СМ «Фурія», систему підтримки військ «Миротворець», наземний роботизований логістичний комплекс «CAMEL».

Ліцеїсти були вражені потужністю та багатофункціональністю представлених зразків, адже для наших вихованців, майбутньої генерації Збройних сил України, цікаво було дізнатися про технічний прогрес та інновації, які відбуваються у Збройних силах.

Ліцеїсти також відвідали музей Сухопутних військ, завітали до кімнати міжнародної співпраці, у якій відбуваються зустрічі на високому дипломатичному рівні.