ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю всіх із Днем Сухопутних військ Збройних сил України — головного носія бойової могутності держави!

Сьогодні Сухопутні війська за обсягом покладених завдань і своїм призначенням відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності, захисті державного суверенітету, цілісності й недоторканості України. Вони одними з перших стали на шляху московської навали та вже восьмий рік поспіль несуть основний тягар українсько-російської війни. Наразі Сухопутні війська стали нездоланною перешкодою на шляху російського агресора.

Саме Сухопутні війська, які є основою Збройних сил, складають переважну більшість військових частин, що виконують завдання задля стримування та гідної відсічі ворогові, несучи найбільше навантаження в ході виконання завдань Операції об’єднаних сил.

Для вихованців Київського військового ліцею імені Івана Богуна воїни Сухопутних військ є прикладом доблесті й відваги, вірності військовій присязі, відповідальності та високого професіоналізму. Після закінчення КВЛ багато юнаків вступає до Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного і сьогодні чимало випускників ліцею проходить військову службу у військових підрозділах механізованих, танкових, інженерних, ракетних військ та артилерії, артилерійської розвідки Збройних сил України.

Захищаючи незалежність неньки України наші випускники показали себе справжніми патріотами, до останнього подиху вірними українському народові. Золотими літерами в історію нашого славетного закладу вписані імена випускників КВЛ, чиї подвиги стали беззаперечним прикладом для прийдешніх поколінь ліцеїстів-богунців.

Випускники КВЛ Андрій Кизило та Олександр Шаповал закінчили Національну академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а з 2014 року брали участь у бойових діях на сході України. Випускники КВЛ Юрій Білобров, Руслан Григор та Андрій Безручак закінчили Одеський інститут Сухопутних військ. Виконуючи бойові завдання та будучи вірними військовій присязі, вони героїчно загинули, захищаючи рідну землю від клятих російських окупантів. Вічна світла пам’ять їм!

Ми завжди будемо пам’ятати кращих синів та доньок України, які в складі Сухопутних військ Збройних сил України до останнього подиху захищали свою державу від ворога. Велика шана, подяка та низький уклін всім мужнім захисникам рідної землі, їх жертовності та героїзму!

Бажаю всім представникам Сухопутних військ Збройних сил України міцного здоров’я, щастя, професійного зростання, злагоди та добробуту в родинах!

Слава волелюбному та непереможному українському народові!

Слава Україні! Слава її Збройним силам! Слава Сухопутним військам!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                         Ігор ГОРДІЙЧУК