НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ!

Наші щирі вітання курсанту Павлу Лейсі, який успішно завершив навчання в Королівській академії Сухопутних військ Сандгерст, британському вищому військовому навчальномузакладі, та за найвищі результати в навчанні й під час складання іспитів був нагороджений Її Королівською високістю Міжнародним мечем як кращий іноземний кадет.

Випускник 3 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна 2018 року Павло Лейсі після завершення навчання в ліцеї вступив до Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на факультет ракетних військ і артилерії.

Королівська військова академія в місті Сандгерст (Великобританія) створена 1947 року в результаті об’єднання Королівської військової академії й Королівського військового училища. Президентом навчального закладу є Королева Великобританії Єлизавета ІІ.

Найкращий випускник Академії Сухопутних військ Сандгерст отримує особливу відзнаку — Шаблю найкращого закордонного випускника Королівської академії Сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті.

Серед найбільш відомих випускників навчального закладу — Прем’єр-міністр Великої Британії сер Уінстон Леонард Спенсер-Черчиль, онуки Королеви Великобританії принци Уїльям та Гаррі, також чимало представників королівських династій Європи та Азії.

Першим українцем, який здобув цю відзнаку у 2019 році, став Артем Бараненко з НАСВ. Наступного, 2020 року, відзнаку отримав також український курсант Антон Совенко з Військової академії в Одесі.