ПРИВІТАННЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ З ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ

З нагоди наближення Дня Святого Миколая 16 грудня 2021 року відбулася зустріч начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майора І.В. Гордійчука з ліцеїстами пільгових категорій. На зустрічі були присутні 52 юнаки та дівчата, серед яких діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, чиї батьки загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Для вихованців ліцею у їдальні були приготовлені солодкі подарунки та накриті святкові столи. З привітанням із нагоди початку новорічних свят та закінчення I семестру навчання до ліцеїстів звернувся очільник ліцею.

Ігор Володимирович побажав наснаги та наполегливості в навчанні та постійного самовдосконалення.

Начальник ліцею розпитав кожного з юнаків та дівчат про нагальні проблеми і побажання та подарував солодощі.

З привітальним словом до богунців звернувся і Отець Максим, який розповів про походження цього свята і теж презентував юнакам та дівчатам смаколики.

Керівництво ліцею висловлює вдячність нашим друзям з ПрАТ «ОБОЛОНЬ», які кожного року передають солодкі подарунки до Дня Святого Миколая дітям пільгової категорії Київського військового ліцею та Навчально-оздоровчого комплексу, у якому наразі навчається 40 дітей цієї категорії.