Вівторок, 3 Жовтня, 2023
Новини

Підведення підсумків навчання та військової дисципліни у НОК КВЛ!

12 січня 2022 року в клубі навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені І.Богуна відбулося підбиття підсумків навчання та військової дисципліни ліцеїстів 7 та 8 навчальної роти за 1-й семестр 2021-2022 навчального року.

Зі вступним словом до юнаків та дівчат звернувся начальник НОК КВЛ – полковник Петро Потєхін. Петро Геннадійович привітав вихованців з поверненням до рідних стін ліцею та наголосив на виконані і дотриманні майбутніми захисниками взятих зобов’язань під час вступу до навчального закладу.

ТВО командира 8 навчальної роти – майор Олександр Возний та командир 7 навчальної роти – підполковник Роман Ковтун доповіли про стан військової дисципліни та навчання у підрозділах. Були визначено кращих ліцеїстів, які вийшли на рівень «Відмінник» та «Передовик» з навчання та кращі вихованці, які виконали норматив «Воїн-спортсмен».

По завершенню доповіді командири підрозділів провели бесіду з особовим складом, щодо покращення якості навчання та військової дисципліни, були визначені пріоритетні завдання, що стоять перед ліцеїстами на другий навчальний семестр.