ВІДВІДАННЯ ЗАХОДУ «ДАП – ТЕРИТОРІЯ СТІЙКОСТІ»

16 січня ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали захід під назвою «ДАП – територія стійкості», який проходив у Національному музеї історії України  у Другій світовій війні.

У цей день в Україні вшановують сьому річницю пам’яті героїв-захисників Донецького аеропорту– «кіборгів». Оборона Донецького аеропорту вже увійшла в історію України, як приклад стійкості, безстрашності й непереможності українських захисників.

У просторі проєкту «Український Схід» ліцеїстам  розповіли про перебіг подій та останні дні оборони, які припали на січень 2015 р. Про одну з найтрагічніших, але водночас героїчну сторінку війни ділився спогадами професійний військовий і фотограф за покликанням Руслан Боровик. Вирушаючи на захист Донецького аеропорту, він прихопив із собою фотокамеру. Тоді ще не знав, що на світлинах зафіксує останні образи побратимів та унікальні епізоди оборони летовища. Його роботи стали відомими на весь світ. Найбільше Руслан згадував побратимів, передусім загиблих…