СПІВПРАЦЯ КВЛ З ЦІВІЛЬНОЮ МОЛОДДЮ

У 2021 році на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна проходило змагання зі стрільб з нагоди створення Збройних сил України на звання кращого стрільця – снайпера столиці серед цивільної молоді, у якому взяли участь 24 заклади загальної середньої освіти Печерського району.

17 січня 2022 року начальник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук спільно з начальником відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Вікторією Тромсою та представником Печерської районної організації «Товариство сприяння обороні України» Сергієм Цісельським привітали переможців кубками та медалями.

За результатами змагань І призове місце посіла збірна команда СШ №80, ІІ місце здобула команда СШ №94 та ІІІ місце виборола команда Кловського ліцею №77.

Також Печерська районна організація «Товариство сприяння обороні України» спільно з відділом молоді та спорту Печерської райдержадміністрації вручили пневматичні спортивні гвинтівки Norica Dragon ( виробництво Іспанія ) команді Спеціалізованої школи № 80 та Київському військовому ліцею імені Івана Богуна.