ДОРОГІ БОЙОВІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю вас із великим національним святом – Днем Соборності України! Саме сьогодні, як ніколи, нас єднає Україна, бо Україна для нас понад усе.

Наші мужні захисники, найкращі сини та доньки рідної Батьківщини, не шкодуючи сил, боронять своюсвяту землювід російського агресора, виборюючи державний суверенітет країни, мир та злагоду в соборній та єдиній Україні.

Україну підтримує весь цивілізований світ в її прагненні відновити територіальну цілісність, тоді коли російська агресивна терористична машина не визнає вільну й незалежну Україну.

22 січня 1919 року, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини. Ця подія була знаковою для українського державотворення.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного й довготривалого процесу її формування, тому назавжди залишиться для нассимволом національної єдності.

Шановні друзі! Бажаю нам усім миру, здоров’я та незламності духу для розбудови нашої незалежної країни. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й незалежну Україну надихає нас на нові звершення!

Велика шана тим, хто зараз на передовій продовжує боротися за мир та збереження територіальної цілісності України! Вічна світла пам’ять героям, які віддали життя за нашу неньку Україну, її волю й  свободу!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові! 

Слава медичним працівникам, які стоять на варті збереження здоров’я нації!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                         Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: