УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

21 січня 2022 року, напередодні Дня Соборності України, в клубі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбувся урочистий захід.

Перед початком святкового концерту начальник ліцею генерал-майор Гордійчук І.В. привітав особовий склад з великим національним святом, Днем Соборності України, та наголосив, що сьогодні, як ніколи, ми маємо усвідомити,що захист нашої вільної й незалежної України, її соборності залежить від кожного з нас, адже нас єднає Україна, бо Україна – понад усе!

Ігор Володимирович закликав присутніх вшанувати пам’ять всіх загиблих за Україну в різні роки хвилиною мовчання.

Захід підготували особовий склад 6 навчальної роти: вихователь Оксана Кратюк, Гавриїл Криворука, Ілля Белименко, Андрій Тімков, Денис Терземан, Микита Шеховцов, Дар’я Терещенко, Вікторія Коваль та Ілля Кравчук.

Військова молодь декламувала відомі твори, співала пісні. До уваги ліцеїстів був представлений документальний фільм, який стосувався подій 1918-1919рр. в Україні, а самепроголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Начальник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук подякував організаторам та учасникам заходу за цікаву та змістовну концертну програму.

Захід відбувся із дотриманням всіх необхідних заходів безпеки.