«БІЙ ПІД КРУТАМИ: ПАМ’ЯТЬ, ГІДНІСТЬ, ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ»

28 січня 2022, напередодні вшанування пам’яті Героїв Крут, майбутні захисники України, військові ліцеїсти, об’єдналися на спільному проєкті «Бій під Крутами: ПАМ’ЯТЬ, ГІДНІСТЬ, ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ». Захід відбувається за ініціативи ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» імені Володимира Великого.

Проєкт проходив в онлан-форматі, у якому брала участь військова та цивільна молодь України, а саме з: Київського військового ліцею імені Івана Богуна, ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Володимира Великого, Ізмаїльського військово-морського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Білоцерківського військово-гімназійного корпусу, Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії», Запорізького ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені  Героїв Красного поля та Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Захід розпочався з хвилини мовчання в пам’ять за загиблими патріотами, юнаками тих тяжких подій у бою під Крутами 29 січня 1918 року.

Підчас конференції юнаки обговорювали події 1918-1919 років, які відбувалися в Україні. Молодь розповідала одне одному історичніфакти про жертовність українського народу в боротьбі за незалежність та ідентичність своєї нації.