Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

ДОРОГИ ПОБРАТИМИ І ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

29 січня Україна на загальнодержавному рівні відзначає річницю бою під Крутами, який став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Бій під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року між Ніжином і Бахмачем на Чернігівщині під час наступу на Київ військ більшовицької Росії, став однією з найбільш героїчних сторінок нашої історії, бо це був бій за Україну, за її майбутнє. Можливо, у всесвітній історії ця битва не є масштабною, але вона є безумовним зразком військового мистецтва, символом нескореного духу нашої нації.

Сьогодні, як і в далекому 1918 році, тисячі дочок і синів України восьмий рік поспіль жертвують собою заради її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності. Їх надихають всі покоління борців за свободу України, серед яких подвиг Героїв Крут є  свідченням стійкості та мужності для майбутніх поколінь.

Нехай пам’ять про героїв, які загинули під Крутами, живе в пам’яті прийдешніх поколінь, а їх подвиг буде для нас прикладом того, як треба любити свою Батьківщину.

Ми завжди будемо пам’ятати кращих синів та доньок України, які до останнього подиху захищали свою державу від ворога.  Велика шана, подяка та низький уклін всім мужнім захисникам рідної землі, їх жертовності та героїзму!

Слава волелюбному та непереможному українському народові!

Слава Україні! Слава її Збройним силам!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                     Ігор ГОРДІЙЧУК