ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА

 29 січня 2021 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук разом з ліцеїстами 1 навчальної роти долучилися до церемонії вшанування пам’яті захисників України, яка відбулася на території Міністерства оборони України у Залі пам’яті.

У заході взяли участь представники керівництва Міноборони, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу Збройних сил України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Під час ранкового церемоніалу вшанування загиблих українських військовослужбовців начальник ліцею та всі присутні на заході вшанували їх світлу пам’ять. Серед загиблих цього дня ми вшановуємо пам’ять Героя України Кизила Андрія Олександровича та Крижанського Володимира Олексійовича.

Андрій Кизило був одним з найкращих ліцеїстів, цілеспрямованим та вмотивованим на здобуття професії захисника Батьківщини. Закінчивши у 2010 році Київський військовий ліцей, Андрій вступив до Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, на факультет бойового застосування військ, який закінчив у 2014 році.

Володимир Крижанський – батько ліцеїста Івана Крижанського. Володимир був сержантом кулеметного механізованого взводу механізованої роти 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.

Командуванню 1-го механізованого батальйону було поставлено бойове завдання. Унаслідок прямого влучення ворожого артилерійського снаряду в окоп капітан Андрій Кизило та сержант Володимир Крижанський 29 січня 2017 року загинули.

Пам’ять про всіх героїв, хто не шкодуючи свого життя стояв на варті збереження територіальної цілісності проти віроломного російського агресора,назавжди залишиться в наших серцях.

Поділитись: