РОБОЧИЙ ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ — ВЕРХОВНОГО ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ДО КВЛ

У День пам’яті Героїв Крут Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Володимир Зеленський відвідав Київський військовий ліцей імені Івана Богуна та зустрівся з курсантами й ліцеїстами військових навчальних закладів України.

У своєму зверненні до військової молоді Глава держави підкреслив, що понад століття Герої Крут слугують прикладом та разом із сучасними захисниками й захисницями України надихають наступні покоління українських воїнів.

«104 роки тому на нашій землі, на Чернігівщині, стався бій, що увійшов в історію нашої держави як великий символ героїзму, відваги та незламності в боротьбі за вільну та незалежну Україну. Як подвиг зовсім юних, ще недосвідчених і не до кінця підготовлених курсантів, студентів, гімназистів, які попри все це стали на захист України та ціною власного життя зупинили противника, в рази більшого за чисельністю та озброєнням», – наголосив Президент.

Тож сьогодні, як зазначив Володимир Зеленський, він вшановує пам’ять Героїв Крут разом із найкращими курсантами та ліцеїстами навчальних закладів з усієї України, які опановують «військову справу, щоб у майбутньому поповнити лави українського війська».

Президент вручив курсантам і ліцеїстам сертифікати на грошову премію та цінні подарунки за успіхи в навчанні.Серед військової молоді Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Володимир Зеленський також нагородив цінним подарунком ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна:Романа Луговенка, Віталія Єфімця та Олександру Бондаренко.