ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ!

Сьогодні, 9 лютого, ми вшановуємо пам’ять Олександра Миколайовича Бердеса – батька випускника 3 навчальної роти Артема Бердеса.

Розвідник молодший сержант Олександр Бердес воював на Донбасі від серпня 2014-го, служив у 30 механізованій бригаді.

Зник безвісти 9 лютого 2015 року, коли дві машини 30-ї механізованої бригади потрапили під обстріл поблизу села Логвинове у верхній частині «дебальцівського виступу» на трасі між населеними пунктами Дебальцеве і Артемівськ (Донецька область). Олександр Бердес разом із п’ятьма товаришами по службі направлялися за боєприпасами до Слов’янська, але бойовики влаштували на дорозі засідку.

Як з’ясувалося пізніше, 9 лютого 2015 року бойовики розстріляли пораненого Олександра Бердеса, Василя Демчука та Павла Плацинського. Був похований 9 квітня 2015 року в місті Жашків Черкаської області.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олександр Бердес був нагороджений орденом «За мужність» IIІ ступеня, посмертно.

Син героя продовжив справу батька. Артем гідно навчався в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна, а після його закінчення обрав військову професію. Наразі Артем навчається у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

ПАМ’ЯТАЄМО, ШАНУЄМО ГЕРОЯ, ЯКИЙ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ!