Вшанування пам’яті Героя!

12 лютого ми вшановуємо пам’ять Василя Васильовича Бондаря, батька ліцеїста 3 навчальної роти Ярослава Бондаря, який цього дня у 2015 році загинув у боях за Дебальцеве Горлівського району Донецької області.

Старшина Збройних сил України, водій-заправник роти матеріально-технічного забезпечення 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади, Василь Васильович доставляв пальне хлопцям на передовій, тому часто потрапляв під обстріли.

12 лютого 2015-го року отримав осколкове поранення в серце внаслідок артилерійського обстрілу базового табору бригади поблизу м. Дебальцеве.

За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни Бондар В.В. нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) та Відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції”.

Діти Василя Васильовича Бондаря також вирішили пов‘язати своє майбутнє зі Збройними силами України: син  Ярослав після завершення навчання в Київському військовому ліцеї планує вступати до військового вишу та опанувати спеціальність військового психолога, а дочка Ольга наразі навчається у 8 роті Навчально-оздоровчого комплексу КВЛ.

Низький уклін і подяка воїнам, які захищали рідну землю!

Честь і слава героям! Вічна та світла їм пам’ять!