Вшанування полеглих воїнів-захисників в «Залі пам’яті»!

12 лютого 2022 року вихованці 3 взводу 8 навчальної роти НОК КВЛ, спільно з ліцеїстами КВЛ ім. І.Богуна у «Залі пам’яті» вшанували українських воїнів, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Серед таких героїв був старшина 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади — Бондар Василь Васильович, який загинув 12.02.2015р. у боях за Дебальцеве, внаслідок осколкового поранення в серце.

Начальник Київського військового ліцею імені І.Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук разом з дітьми-ліцеїстами полеглого воїна-захисника: Бондар Ярословом (випускник 8 навчальної роти НОК КВЛ у 2020 р., ліцеїст 3 навчальної роти КВЛ ім. І.Богуна) та Бондар Ольгою (ліцеїстка 3 взводу 8 навчальної роти НОК КВЛ ім. І.Богуна) — поклали квіти до Стели Пам’яті та вшанували хвилиною мовчання батька-героя, який в боротьбі за перемогу віддав найцінніше — своє життя, діти якого беруть приклад та продовжують справу свого тата і мріють стати офіцерами Збройних сил України, щоб гідно служити на вірність українському народу!

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!