ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ВІЙСЬКОВОГО ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ

Відповідно до наказу Міністра оборони України бійців інформаційного фронту, які служать в українському війську, щороку, 16 лютого,вітають з нагоди Дня вшанування військового журналіста України.

Цей день є символом заслуженого вшанування мужності та героїзму військових журналістів, які з перших днів ворожої агресії були поруч з нашими військовослужбовцями в гарячих місцях українського опору. І подвиг українського солдата трагічно й символічно переплівся з місією військового журналіста, також здатного на самопожертву заради мирної та успішної перспективи для власної країни.

Українські військові журналісти разом із постійним особовим складом Збройних сил України ризикували життям, відстрілювались, а коли треба, допомагали цивільному населенню, але при цьому встигали виконати свою унікальну місію: дати ковток правди в цьому, захаращеному російськими фейками інформаційному просторі.

Ті воїни, чия основна зброя є власний інтелект, креативність, викладена на папері, сторінці газети чи сайту, пості в соцмережах, відеосюжеті чи радіопрограмі, заслуговує на таку ж повагу й шану, як десантник, танкіст, артилерист чи зв’язківець.

Низький уклін мужнім військовим журналістам України!