ІВАН БОГУН — СЛАВНИЙ ЛИЦАР УКРАЇНИ!

17 лютого український народ вшановує 358–у річницю з дня загибелі полководця Івана Богуна – славного лицаря України, сподвижника гетьмана Богдана Хмельницького.

Іван Богун був відважним воїном, досвідченим полководцем та легендарною особистістю, що прикрашає своєю могутньою постаттю сторінки історії України, наповнені битвами в ім’я Батьківщини.

Талант полководця, численні бойові перемоги та любов до Батьківщини зробили з Івана Богуна легенду ще за життя. Він був блискучим майстром польових боїв і захисту міст, які перетворював на неприступні фортеці. Вороги його боялись, а союзники поважали та шанували. 

Наші ліцеїсти пишаються тим, що навчаються в славетному закладі, який носить ім’я видатного полководця Івана Богуна, натхненника єднання нації, захисту та розбудови української держави на національних, козацьких традиціях. Ця честь накладає на нас велику відповідальність.

Для вихованців ліцею Іван Богун є втіленням найкращих рис щирого патріота, високоосвіченої людини та мудрого полководця. Його постать для богунців є прикладом служіння Україні, вірності рідній землі.

Сьогодні ми виховуємо нову генерацію майбутнього офіцерського корпусу, яка віддано служитиме рідній землі та завжди стоятиме на варті незалежності Української держави.