ПЕРЕВІРКА РІВНЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ!

16 лютого 2022 року в навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені І.Богуна відбулася зустріч особового складу 7 та 8 навчальних рот з начальником Київського військового ліцею – генерал-майором Гордійчук І.В.

За успіхи у вивченні англійської мови були відзначені нагрудним знаком ліцеїсти: Олександр Товстоп’ят та Аскар Бабаєв, про що свідчать результати тестування на рівень володіння англійської мови за стандартами НАТО «STANAG 6001».

За зайняте 1 місце у номінації «Прапори Європи» на першому етапі Міжнародного онлайн – конкурсу знавців географії «World map guiz» за програмою «Вивчаємо Європу», почесними грамотами були нагороджені ліцеїсти: Юрій Проценко та Констянтин Нікіфоров, за 2 місце – Кирило Братасюк.

У спортивному залі для 2 взводу 8 навчальної роти відбулась перевірка контрольного нормативу з підтягування на перекладині. Як підсумок, ліцеїсти показали гарні результати. Ігор Володимирович подякував вихованцям за сумлінне виконання службових обов’язків, а кращі спортсмени були заохоченні подарунками.

На завершення генерал-майор Гордійчук І.В. провів нараду з постійним складом комплексу, щодо вдосконалення навчально-виховного процесу юних богунівців.