ВІЧНА ПАМ ‘ ЯТЬ…

22 лютого 2022 року особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна візьме учать у церемонії прощання з двома неймовірними чоловіками, справжніми патріотами своєї Батьківщини, чиє життя пов’язано з ліцеєм.

О 13.00 у центральному холі ліцею відбудеться церемонія прощання з

ХАРЧЕНКОМ Володимиром Олександровичем, який 35 років свого життя працював учителем у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна.

Володимир Олександрович, учасник бойових дій в Афганістані, в роботі з ліцеїстами проводив виховання на бойових традиціях, орієнтуючи ліцеїстів на свідомий вибір професії офіцера Збройних сил України.

О 11.00 у Залі пам’яті на території Міністерства оборони України відбудеться церемонія прощання з капітаном СИДОРОВИМ Антоном Олеговичем(«Варяг»), військовослужбовцем 30-ї окремої механізованої бригади, випускником Київського військового ліцею. 19 лютого 2022 року внаслідок ворожого обстрілу в зоні ООС Антон загинув від уламкового поранення в голову, несумісного з життям. З перших днів війни капітан Сидоров був у складі 72 ОМБр. У Антона залишилися без батьківської опіки три маленькі донечки.