Свято-Миколаївська парафія при Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового  ліцею імені Івана Богуна прийняла рішення про перехід до ПЦУ

16 квітня 2022 року в місті Боярка Київської області відбулося офіційне приєднання  Свято-Миколаївської парафії при Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового  ліцею імені Івана Богуна до Переяславсько-Вишневської єпархії Православної церкви України. У заході взяв участь керівник закладу – Герой України  начальник Київського військового ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук. 

Ця подія є довгоочікуваного як для прихожан храму, так і для військовослужбовців, працівників, вихованців Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна. 

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України та вбивства російськими окупантами тисячів мирних жителів нашої країни,  повна відмова від московського патріархату  в житті українців стала важливою,  як ніколи. Священики Православної церкви України, багато з яких є капеланами, підтримують дух нашого українського воїна та народу України.  Бог з Україною! Перемога за українцями!