Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ !!!

Вісім років поспіль  мужні українські війська не шкодуючи життя боронили свою святу землю на сході України від російських загарбників. А вже в цьому році на території нашої держави росія розпочала повномасштабну війну, яку відчув кожен, хто проживає в Україні.

Такими діями російська орда хотіла знищити нашу державу, яка має свою глибоку історію, культуру та найголовніше – мирний  і волелюбний народ. Біль від втрати близької людини, вимушена розлука дітей з батьками, неймовірне звірство російської навали – з такими жахіттями зіткнулася майже кожна українська сім’я.

Увесь демократичний світ здригнувся від побачених жахів,які вчинили російські нелюди у військовій формі за наказом кремля проти мирного населення міст та областей: Ізюма, Херсона, Мар’янки, Харкова, Маріуполя, Одеси, Київської, Донецької та Луганської областей.

Ці страшні події від держави-агресора залишаться назавжди в нашій пам’яті та, на превеликий жаль, у пам’яті наших дітей. У багатьох країнах при згадці слова «росія» буде завжди виникати асоціація з терористичною державою, яка спроможна тільки на руйнування, вбивства, біль та страждання.

Ми, український народ, до останнього подиху будемо стояти на варті збереження територіальної цілісності нашої демократичної держави. Наразі кожен громадянин нашої неньки України робить зі свого боку все можливе для довгоочікуваної перемоги над окупантом та відбудови своєї країни.

Керівництво та особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна висловлює глибокі співчуття сім’ям загиблих від рук російської орди.

Схиляємо голови в ім’я пам’яті мужніх захисників та захисниць незламної вільної країни. Вони віддали своє життя, виборюючи перемогу, відновлюючи цілісність та єдність держави.

Нажаль, серед загиблих героїв є і випускники нашого ліцею. Свого часу ці юнаки вступили до військового ліцею, маючи високу мотивацію, любов до військової справи та велике бажання зробити особистий  внесок в обороноздатність Збройних сил України. Ми пам’ятаємо кожного з них, їх завзятість під час навчання в ліцеї. Наші вихованці з перших днів навчання у КВЛ з особливою гордістю одягнули військову форму, адже кожен із них усвідомлював відповідальність за безпеку своєї Батьківщини, яку бере на себе.

Наші вихованці, маючи високу мотивацію та бажання вступити в подальшому у ВВНЗ Міністерства оборони України завзято опановували військову страву. Зі свого боку  командири взводів навчали юнаків, передаючи особистий досвід,  підтримували військову молодь,  яка вже через кілька років стане разом із ними в стрій.

Уже тоді, коли для кожного із наших вихованців лунав останній дзвінок, дивлячись у вічі нашим випускникам, педагогічний та офіцерський склад ліцею розумів, що ці хлопці і є новою генерацією потужних та непереборних Збройних сил України.

Вони щиро любили Україну й залишилися вірними їй та українському народові до останнього подиху…

Вічна пам’ять Героям !!!

Слава Україні !!!