Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРИКОРДОННИКА УКРАЇНИ

30 квітня в Україні відзначається професійне свято – День прикордонника України. Це професійне свято було встановлене  Указом Президента України №111 від 27 квітня 2018 року “Про День прикордонника України”  з метою вшанування мужності та героїзму захисників державного кордону України та з урахуванням ролі Державної прикордонної служби України у боротьбі за незалежність України.

Це свято справжніх захисників Батьківщини, які вдень і вночі забезпечують надійний спокій всієї держави на кордоні.  Під пильним оком тисячі воїнів прикордонної служби відбувається цілодобова охорона кордонів нашої держави на суходолі,  морських миль та в українському небі.

Керівництво та особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна вітає всіх прикордонників із професійним святом. Саме ви прийняли першій бій у 2014 році з підступними рашистськими військами та продовжуєте супротив російським окупантам під час повномасштабної війни, яка розпочалась у лютому 2022 році на території нашої держави.

Пишаємося відвагою та мужністю воїнів прикордонної служби України.  Ви є безумовним взірцем самовідданості та любові до Батьківщини.

Особливі слова вітання висловлюємо голові Державної прикордонної служби України генерал-майору Сергію Дейнеко – випускнику 1-ї навчальної роти нашого навчального закладу 1992 року. Ви присвятили своє життя охороні кордонів та з честю й гідністю виконуєте почесну справу служіння Батьківщині.

Бажаємо вам і вашим родинам миру, сімейного затишку, міцного здоров’я та нових звершень на благо зміцнення територіальних кордонів!

Низький уклін та вічна в пам’ять про загиблих прикордонників, які віддали за вільну й незалежну Україну найдорожче – своє безцінне життя!

Слава прикордонникам!

Слава Україні!