ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ!ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ!ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Сьогодні Україна відзначає День Європи — свято спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Цьогоріч святкування Дня Європи затьмарено повномасштабною війною росії проти України, але ця агресія, що розгорнулася в Європі, підкреслює значення спільних європейських цінностей для миру, добробуту та стабільності на усьому континенті. Не менш важливим є осмислення європейської ідентичності, пов’язане з цінностями та призначенням Європи, яка несе у світ демократію та права людини. Ця війна насамперед  найбільше завдає удару по Європі.

Європейський Союз від початку цієї війни виявив солідарність з Україною та почав надавати їй ефективну політичну, економічну, фінансову, гуманітарну та військову допомогу.

Народ України нині у боротьбі із російською ордою відстоює як власне майбутнє, так і спільну європейську мрію. Ми вже вписали власну сторінку в розвиток та майбутнє європейської демократії.

Події останніх років підтвердили безальтернативність європейського вибору України. Наша країна офіційно подала заявку на набуття членства в Європейському Союзі та вже розпочала формальну процедуру набуття статусу країни-кандидата.

Командування та весь особовий склад Київського військового ліцею докладають зусилля для виховання у богунців однієї з найважливіших європейських цінностей — розуміння кожним ліцеїстом своєї приналежності до держави.

У цей святковий день ми усвідомлюємо, що Європа символізує для кожного з нас національну ідею, яка живе в серцях українців, яка об’єднує весь український народ, всю нашу країну.

Бажаю кожному з вас миру, добра, щасливої долі та кращого життя у новій європейській Україні!

Впевнений, що, незважаючи на всі перепони й труднощі, Україна стане повноправним членом європейських структур і буде новим поштовхом для культурного та економічного розвитку.

Вічна пам’ять загиблим героям!

Слава волелюбному та мужньому українському народові!
Слава нескореним Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК