ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Від імені особового складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна та від себе особисто вітаю військовослужбовців морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил з професійним святом – Днем морської піхоти України!
Це свято – данина відданості та мужності морських піхотинців, які захищають суверенітет та територіальну цілісність України і преклоніння перед пам’яттю тих воїнів, хто віддав своє життя за незалежність Батьківщини.
Морська піхота завжди була важливою складовою бойового потенціалу Військово-морських сил Збройних сил, будучи одним із найбоєздатніших родів військ.
Морська піхота — більше, аніж просто рід військ. Це братерство сильних, витривалих, вірних своїм переконанням і покликанню патріотів України, які завжди там, де важко, де необхідна швидкість, рішучість і перемога. Саме тому гасло “Вірний завжди” є справжньою візитівкою українського морського піхотинця.
 Рішучі, сміливі, міцні духом, морпіхи Збройних сил України здатні до виконання найскладніших та найвідповідальніших завдань в умовах надважких фізичних і психологічних навантажень. У часи доленосних випробувань для нашої держави морські піхотинці своїм прикладом та умілими діями на практиці постійно доводять високу бойову майстерність, демонструючи мужність та відвагу в протистоянні з російським агресором у морі й на прилеглих ділянках суші.
 У Київському військовому ліцеї служать офіцери морської піхоти, Зоя К., Віталій П., які передають свій життєвий та професійний досвід, набуті знання та вміння вихованцями ліцею. У КВЛ навчаються діти військовослужбовців – морських піхотинців. Багато хто із випускників ліцею обирають для продовження навчання саме Військову академію м.Одеса,  факультет Десантно-штурмових військ та морської піхоти.
У цей день ми згадуємо мужніх — морпіхів, які загинули в боротьбі з підступним ворогом за незалежність нашої держави та мир на українській землі. Схиляємо голови перед кожним Героєм, пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях…
Щиро вітаємо особовий склад і ветеранів морської піхоти та вдячні  за стійкість і героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності України. Бажаємо міцного бойового духу та блискучих перемог, а їхнім родинам благополуччя, міцного здоров’я та мирного неба над головою. 

Слава волелюбному та мужньому українському народові! Велика шана та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!
Слава непереможній українській морській піхоті!
Слава Україні!

З повагоюначальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор Гордійчук