ВІТАЄМО З ДНЕМ КИЄВА

Керівництво та особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна у цей теплий травневий день вітають усіх мешканців столиці з Днем Києва!

Це справжнє свято для всіх, хто любить столицю нашої країни.  Не пишатися Києвом просто не можливо, адже він – це гордість України, її серце! Київ – це багата історія, велична та древня архітектура, сучасний мегаполісний розвиток.

На жаль, у цьому році кияни та гості столиці не матимуть змоги традиційно святкувати цей день заради безпеки містян, адже  підступна російська орда постійно брязкає зброєю. Але ми віримо в нашу перемогу. Прикладом любові киян до своєї святої землі та безпосередньо до серця країни – Києва є неймовірна кількість людей, які з першого дня повнамоштабної війни стали на захист свого міста в складі територіальної оборони.

Тож вітаємо з днем народження найкраще місто у світі! Нехай наперекір усім незгодам навесні розпускаються прекрасні сади, радіють люди, звучать пісні й створюються сім’ї, а кожен, хто відвідав Київ, відчував тут комфорт, затишок та гордість за нашу державу.

Мирного неба над кожним містом благословенної України!

Слава її мужнім захисникам!

Поділитись: