ДОРОГІ БОЙОВІ ПОБРАТИМИ ТА ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНІВЦІ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей — «International Day for Protection of Children».

Нажаль,  із-за підступного рашистського ворога багато хто з українських дітей не мають можливості відчути всю радість дитинства, позбавлені домівки, можливості проводити затишні сімейні вечори зі своїми батьками.

Всі ми знаємо про неймовірні втрати, зокрема серед дітей – цих янголів, який позбавляє російські нелюді, те що дав їм сам Бог – ЖИТТЯ. 

Ми ніколи незабудемо і ніколи не пробачимо цей геноцид проти найсвятішого – дітей які тільки-но почали жити, зростати, радіти всьому новому та мріяти.

В цей складний час виховний та педагогічний склад ліцею турбується про інтереси наших вихованців, тому ми спрямовуємо наші спільні зусилля на виховання, перш за все, гідних громадян України, порядних людей, надаємо можливості кожному юнакові та дівчині набути міцних якісних знань, фізично загартуватися, здійснити свої мрії – стати офіцерами Збройних сил України.

Наше основне завдання – виховати ліцеїстів-богунців розумними, порядними, добрими, впевненими в собі, прищепити їм  любов до знань і рідної Батьківщини, її мови та культури.

У стінах ліцею знайшли свою родину, щиру увагу та безкорисливе піклування офіцерів, вчителів та вихователів діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. У нас навчаються діти, чиї батьки віддали життя за свободу й незалежність України у боротьбі з російськими окупантами. Ці діти особливо потребують чуйного та мудрого ставлення, великої душевної щедрості. І ми робимо все можливе, щоб кожна дитина відчувала себе захищеною, впевненою в тому, що її підтримають і завжди прийдуть на допомогу.

У цей день бажаю всім дітям України МИРУ, кожній родині – злагоди! Бути щедрими на любов та увагу до кожної дитини.

Слава волелюбному , працелюбному та мужньому українському народові! Велика шана та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!

Слава Україні!

 З повагою

 начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                     Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: