ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАСНУВАННЯ  НВМУЦ «ГВКГ»

Керівництво та весь особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна вітають особовий склад та працівників Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь » з 267 річницею заснування закладу.

За роки існування НВМУЦ «ГВКГ» відбувалися постійні трансформації закладу, які були пов’язані з історичними подіями у країні в різні роки: з бойовими діями, епідеміями, під час чорнобильської катастрофи.

Авторитет  передового медичного закладу також був пов’язаний із науковою та педагогічною діяльністю  багатьох видатних лікарів, імена яких золотими літерами вписані в історію вітчизняної медицини.

Вісім років поспіль, після початку російсько-української війни, всі працівники НВМУЦ «ГВКГ» 24/7 героїчно працюють задля збереження життя військовослужбовців, які отримали поранення під час бойових дій .

Ми пишаємось професіоналізмом, відповідальністю, саможертовністю, героїчною працею персоналу лікувальної установи, які самовіддано цілодобово виконують свій професійний обов’язок, що безпосередньо впливає на обороноздатність Збройних сил України, а це гарантія безпеки держави загалом.

Бажаємо працівникам НВМУЦ «ГВКГ» нових досягнень та успіхів у нелегкій відповідальній роботі, спрямованій на надійне забезпечення охорони та збереження життя й здоровʼя людей.
Сімейного затишку та мирного неба!

Поділитись: