ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Щиросердно вітаю всіх з одним із найвеличніших християнських свят — Днем Святої Трійці. За українською народною традицією Трійця або Зелені свята – це час для глибинного усвідомлення, що ми живемо в одній країні, ми дуже різні, але ми єдині. Єдині у вірі, єдині в меті життя. Це свято символізує єдність й одвічну перемогу правди та надії.

У ці дні, як ніколи, всіх нас об’єднує молитва за перемогу, мир та злагоду в кожній домівці, у кожному куточку благословенної України та повернення живими наших мужніх українських синів і дочок, які боронять нашу святу землю від нелюдів – рашистів.

Сьогодні надзвичайно важливо берегти головні цінності нашого життя: мир, толерантність, взаємоповагу, гідність та честь.

Вічна та світла пам’ять загиблим героям, які відали за волю і свободу неньки України найдорожче – своє життя.

Бажаю всім Божої милості, міцного здоров’я, щастя та здійснення мрій, а ваші домівки нехай наповнюються добром і благодаттю.

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Велика шана та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                     Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: