ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Сьогодні, 19 червня, у День медичного працівника, від щирого серця та з великою повагою вітаю українських лікарів та медичних сестер з професійним святом!

Вісім років поспіль, подекуди в екстремальних умовах ви самовіддано та жертовно стоїте на варті збереження життя українського народу та мужніх захисників рідної Батьківщини. На долю медичних працівників випали жорсткі та надважкі випробування під час вторгнення рашистських військ на територію України у 2014 році, пандемії коронавірусної хвороби та наразі – в часи повномасштабного  вторгнення російської армії на нашу святу землю.

Після початку війни частина лікарів змушена надавати допомогу під постійними обстрілами, на полі бою, а медзаклади в більш мирних регіонах приймають поранених військових та біженців. На жаль, під час виконання обов’язків на полі бою серед медичних працівників також є втрати.
Вірність обраній професії, безкорисливе служіння людям та готовність до самопожертви притаманні всім, хто на своєму робочому місті докладає максимум зусиль для надання допомоги тим, хто її потребує, задля збереження здоров’я нації.

Пишаємось нашими випускниками, які обрали шлях військового лікаря та наразі виконують свій службовий обов’язок в найгарячіших точках нашої країни, повертаючи до життя героїчних воїнів незламної України.

Також вітаємо медичних працівників Київського військового ліцею імені Івана Богуна, висловлюємо  слова вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. 

Наш низький уклін та велика шана всім медичним працівникам, хто наразі самовіддано працює, не шкодуючи здоров’я та сил. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя й мир. Міцного здоров’я, благополуччя й добра вам та родинам!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Велика шана медичним працівникам!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України                                        

генерал-майор                                               Ігор ГОРДІЙЧУК