20 ЧЕРВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІЖЕНЦІВ

Вісім років поспіль 20 червня, у Всесвітній день біженців, ми відзначаємо мужність і витримку мільйонів українських сімей; це саме той, ключовий, момент для суспільства, щоб заявити про свою підтримку родин, вимушених залишити рідні домівки через віроломні дії рашистів на території нашої Батьківщини. Цей день встановлено згідно з рішенням 55-ї сесії Генасамблеї ООН від 4 грудня 2000 року й відзначають з 2001 року.

Українські переселенці внаслідок російської агресії на території нашої Батьківщини змушені тимчасово залишити свої квітучі міста, затишні оселі, робочі місця, розлучитися з рідними та друзями і переїздити в інші регіони України та навіть за її межі.

Ми розуміємо, що це вимушений крок для цивільного населення задля безпеки життя, насамперед дітей, людей похилого віку та жінок. Ми віримо, що після нашої перемоги над підступним рашистським терористом усі наши вимушені  переселенці повернуться до неньки України.

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна навчаються понад 50% дітей пільгової категорії, зокрема діти, чиї батьки загинули під час виконання службових обов’язків, учасників АТО(ООС) та діти війни, які постраждали внаслідок російської агресії. Керівництво, офіцерський та педагогічний склад ліцею виконує державне зобов’язання — надає турботу та всебічний розвиток дітям цієї категорії.   

Попереду нас чекає кропітка праці, адже нам потрібно відбудовувати й відроджувати з попелу нашу святу Батьківщину в пам’ять наших мужніх предків, загиблих героїв, які поклали своє життя заради збереження територіальної цілісності України в протистоянні з російським агресором, для наших нащадків, які будуть жити у європейській демократичній державі та пишатися тим, що вони — УКРАЇНЦІ!

Разом ми єдині!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Збройним силам Україні!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України                                        

генерал-майор                                               Ігор ГОРДІЙЧУК