ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Щиросердно  вітаю всіх з національним державним святом – Днем  Конституції  України, яка увійшла в наше життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності й соборності України!

Цьогоріч ми відзначаємо 26-у річницю з дня ухвали  Верховною Радою України основного Закону України — Конституції!

Вісім років поспіль тисячі мужніх хлопців та дівчат на передовій, ризикуючи власним життям, боронять нашу країну задля збереження конституційних цінностей, які є запорукою вільної, демократичної  держави.

Конституція визначила найціннішим  життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання.

Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив непохитну волю українців мати свою державність, бути суверенною та демократичною країною світу. Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ.

У цей день в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, адже він гарантує кожному втілення наших мрій і сподівань на щасливе життя у вільній незалежній державі, а також сприяє подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна зростає та виховується майбутня еліта Збройних сил України. Зусилля виховного та педагогічного складу ліцею спрямовані на формування в наших вихованців національної свідомості та патріотизму, міцної громадянської позиції, гордості за свою державу, відчуття особистої відповідальності за її майбутнє.

Слава нескоренному українському народові! Вічна й світла пам’ять всім хоробрим оборонцям рідної землі різних часів!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава мужнім захисникам  неньки України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                         Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: