Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Сьогодні, 3  липня, Україна відзначає  День Військово-морських сил Збройних сил України, який встановлено згідно з указам Президента України від 12 червня 2015 року.

Вдень і вночі військовослужбовці ВМС ЗС України виконують надважливі завдання із захисту морських рубежів нашої держави для збереження територіальної цілісності Батьківщини.

Мужність та відданість під час щоденних бойових чергувань з охорони державного кордону країни є надскладним та відповідальним завданням.

Високий професіоналізм, відвага — саме ті якості, що найбільш притаманні українським військовим морякам. Ви є прикладом для наслідування молодому поколінню та зразком любові до своєї Батьківщини.

Дякуємо вам за вірність присязі та щоденну кропітку службу в ім’я зміцнення могутності та обороноздатності України!

Від щирого серця вітаємо наших славних моряків з професійним святом, бажаємо мирного неба, міцного флотського здоров’я, мужності та стійкості духу!

Пишаємося тим, що в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна працюють люди, які мають безпосереднє відношення до Військово-морських сил! Відчуваємо гордість за наших випускників, які в складі ВМС посилюють обороноздатність потужних Збройних сил України.

Низький уклін та вічна пам’ять усім загиблим героям, які до останнього подиху стояли на варті збереження суверенітету та територіальної цілісності України проти російських найманців на сході України.

Слава мужнім українським морякам!

Слава волелюбному, працелюбному та незламному  українському народові!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України                                        

генерал-майор                                               Ігор ГОРДІЙЧУК