ВЕЛЬМИШАНОВНІ БОЙОВІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Згідно з Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення щорічно, 28 липня, Україна відзначає День української державності.Ця дата обрана невипадково, адже саме 28 липня православні українці вшановують видатного державотворця –  київського князя Володимира Великого.

День української державності відзначимо в дуже непрості для країни  часи, коли триває  повномасштабна жорстока війна проти рашистських загарбників на території нашої неньки України.

Кожен українець докладає максимум зусиль для перемоги над підлим окупантом задля збереження суверенітету, ідентичності своєї нації та незалежності.

Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців, що давала наснагу й сили залишати свою ідентичність, незважаючи на важки часи в історії країни. Для кожного українця  державність –  це ідея жаги та спадкоємності тисячолітніх державотворчих традицій України.

Відзначаючи це свято, ми засвідчуємо також і повагу до знаменних представників і діячів національної еліти й борців за державність та незалежність України в різні часи.

 День української державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями. Пишаємося мужніми захисниками державності благословенної України: козаками, січовими стрільцями, воїнами УПА, військовослужбовцями Збройних сил України. Сьогоднішні  Збройні сили України стримують рашистського агресора,  захищаючи суверенітет і незалежність нашої держави.

Вічна та світла пам’ять усім тим воїнам, хто віддав в ім’я Батьківщини найдорожче – своє життя!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Велика шана та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                  Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: