День Сил спеціальних операцій 

Щиро вітаємо всіх українських спецпризначенців з професійним святом! Сьогодні, 29 липня, в Україні святкується День Сил спеціальних операцій —  еліти української армії, які здатні виконувати надважливі та небезпечні завдання у неймовірно складних умовах. Бойове гасло українських спецпризначенців  «Іду на ви!» є справжнім символом їх незламності та нескореності,  і це повсякчасно відчувають на собі російські окупанти.

Мужність, сміливість, відвага та рішучість українських спецпризначенців викликають почуття поваги та захвату. Тому не дивно, що  чимало випускників Київського військового ліцею імені Івана Богуна обирають саме цю військову професію. З логічних причин ми не можемо назвати їх у нашому привітанні, але щиро бажаємо і тим, хто наразі ще навчається, і тим, хто вже проходить військову службу в бойових частинах доброго здоров’я, щастя, мирного неба, професійного зростання та завжди повертатися з бойових завдань переможцями! Нехай Господь благословить вас та ваші родини!

Низький уклін світлій пам’яті полеглих, всіх тих, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України. Вічна їм слава! Велика шана усім, хто продовжує боротися з клятими російськими окупантами за мир в Україні!

Слава Збройним силам України! Слава ССО!

Слава Україні!

Колектив Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Поділитись: