ВІТАЄМО З ДНЕМ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗСУ!

Керівництво та весь особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна щиро вітає військовослужбовців Повітряних сил  Збройних сил з професійним святом – Днем Повітряних сил Збройних сил України!

З початком російської збройної агресії на території нашої держави, як у 2014 році так і зараз, під час повномасштабної війни, Повітряні сили Збройних сил України виконують надзвичайно важливі завдання в збройному протистоянні  агресору, а саме: бойові польоти з повітряної підтримки наземних військ, розвідки, авіаційного транспортування підрозділів та вантажів, а також евакуації поранених.

Зараз Повітряні сили Збройних сил України включають до свого складу не тільки повітряні, а й протиповітряні компоненти, які з ювелірною точністю протидіють ракетній небезпеці окупантів.

Наразі досвід бойових дій зробив вітчизняні Повітряні сили міцною та боєздатною бойовою одиницею, спроможною виконувати завдання найвищого рівня складності та відповідати на найскладніші виклики сучасного світу.

Українські льотчики, серед яких чимало випускників нашого славетного навчального закладу, стали справжнім прикладом героїзму та мужності, безпосередньо для сьогоднішніх вихованців військового ліцею.

 Попри роботу в складних умовах, ви продовжуєте демонструвати професійність, стійкість духу та з гідністю виконуєте покладені на вас обов’язки. Впевнені, що ви й надалі надійно стоятимете на варті повітряних кордонів нашої держави. 

Бажаємо всім захисникам українського неба незламної сили волі та віри у власні сили!

Вічна і світла пам’ять всім мужнім оборонцям рідної землі!
Слава Україні!