ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Щороку, 23 та 24 серпня, по всій країні ми відзначаємо національні свята, значущі для кожного українця, це День Державного Прапора України та День Незалежності України.

 Для кожного українця Державний Прапор – це символ духу й свободи нашої країни, уособлення могутності та незалежності.

День Незалежності України увійшов в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії.

Саме в ці дні наші героїчні захисники, захисниці 24/7 боронять свій Прапор, не втомлюючись, гонять рашистську орду з нашої святої землі, відстоюючи незалежність, територіальну цілісність нашої Батьківщини. Цей потужний стрій, який нараховує тисячі висококваліфікованих військовослужбовців Збройних сил України тримають й офіцери – випускники ліцею.

Неймовірно дорогою ціною Україна виборює свою свободу та незалежність – життям  героїв Збройних сил України, які до останнього подиху залишилися вірними присязі. На жаль, серед загиблих у цій безжалісній війні, розв’язаній рашистами, ми маємо втрати і серед наших випускників, які боронили свою святу землю в пам’ять  пращурів та для нащадків. Їх імена назавжди  будуть вкарбовані золотими літерами в історію нашої незалежної держави й залишаться в наших серцях.

Сьогодні кожен українець на своєму фронті  стоїть на варті збереження незалежності країни та її територіальної цілісності. І ми впевнені у своїй перемозі, адже з нами Бог! 

Весь цивілізований світ підтримує нас у жорстокому супротиві варварській рашистській армії та захоплюється відданістю й самопожертві українського народу та її Збройних сил у збереженні своєї національної ідентичності та територіальної цілісності.

У мить, коли здіймається та майорить Прапор України й звучить Державний Гімн, відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

Вічна пам’ять і слава героям, які віддали своє життя, боронячи рідну землю та її народ в ім’я незалежної України!

Наш низький уклін та велика шана всім мужнім захисникам неньки України!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава незламним Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                                                             Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: