ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі проти рашистської жорстокої та підступної терористичної держави, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Дата приурочена до дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року, дня величезних втрат української армії на Донбасі.

Вісім років поспіль Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. Наші мужні захисники й захисниці Збройних сил України чинять неймовірний опір рашистським окупантам, які віроломно вторглися на нашу святу землю.

На жаль,  серед наших героїчних воїнів є втрати – найкращі сини та доньки неньки України, які до останнього подиху були вірні військовій присязі та жертовності в ім’я майбутнього вільної України. Серед загиблих у  цій жорстокій війні є військовослужбовці постійного особового складу Київського військового ліцею та  випускники ліцею, яких ми пам’ятаємо ще юними, але вже з чіткою життєвою позицією, патріотично налаштованими та з любов’ю до рідної Батьківщини в серці.

Ми чітко усвідомлюємо гасло «Freedom is not free», яке сьогодні, як ніколи, актуальне для нашого волелюбного, працелюбного та мужнього українського народу.

Пам’ять про наше героїчне далеке й близьке минуле є важливим елементом національної свідомості, бо вона об’єднує і мобілізує українців.

Вічна пам’ять героям, які віддали своє життя, боронячи рідну землю в ім’я збереження територіальної цілісності та незалежності  України!

Не забудемо й не пробачимо ніколи!

Наш низький уклін та велика шана всім мужнім захисникам неньки України!

Слава незламним Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України                                        

генерал-майор                                                                         Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: