ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ) ТА НАЙДОРОЖЧІ НАШІ ЛІЦЕЇСТИ!

Щиросердно вітаю всіх зі святом першого дзвоника — Днем знань!

Сьогодні весь цивілізований світ жахнувся від скоєних рашистською терористичною ордою злочинів, які відбуваються на території нашої неньки України. Ворог планував стерти з лиця землі святу Україну за декілька днів, але він схибив, адже не врахував сили духу незламної української нації  та мужності воїнів Збройних сил України.

Всупереч хворим планам путінського режиму, український народ не тільки вистояв проти рашистської навали, але й розпочав навчальний процес у закладах освіти, зокрема й у славетному навчальному закладі Міністерства оборони України — Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна.

Кожен із нас повинен усвідомити, що за сьогоднішнє свято, День знань, ми вдячні нашим воїнам, які віддали найдорожче – своє життя задля збереження ідентичності  нашої нації, незалежності та для майбутнього покоління вільних людей у вільній країні. На жаль, серед загиблих героїв є випускники Київського військового ліцею імені Івана Богуна, які до останнього подиху залишились вірними військовій присязі та любові до неньки України. Низький уклін та вічна слава полеглим!

У  цьому навчальному році був частково змінений формат святкування Дня знань та внесено низку змін в навчально-виховний процес задля безпеки юнаків та дівчат – майбутньої генерації Збройних сил України.

Для ліцеїстів молодшого курсу новий навчальний рік — це початок відкриття світу знань, набуття життєвого досвіду, шлях опанування нових вмінь. Для ліцеїстів старшого курсу – це час свідомого визначення з майбутньою військовою професією, обрання  військового вишу для вступу.

Керівництво ліцею, педагогічний та офіцерський склад пишається тим, що більшість випускників 2021-2022 навчального року виконали взяті на себе зобов’язання та вступили до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України.

Я щиро вірю, що наші вихованці стануть в майбутньому частиною сильної та непереможної української армії, елітою її Збройних сил, взірцем вірності військовій присязі!

Бажаю всім міцного здоров’я, наснаги в навчанні, роботі та службі, успішного досягнення окреслених завдань, а  родинам – злагоди,  благополуччя та мирного неба!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава незламним Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                             Ігор ГОРДІЙЧУК