ДЕНЬ ВОЄННОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

Сьогодні у нашій державі відзначають 30-у річницю воєнної розвідки України.

Воєнна розвідка своєю складною, кропіткою, інтелектуальною щоденною працею зміцнює систему національної безпеки України, її силу та незалежність.

Робота розвідника — це глибокі аналітичні знання, відмінна фізична підготовка й безцінний досвід ведення розвідувальної діяльності.

Розвідка на полі бою – це очі та вуха командира й штабу. Від неї залежить успіх виконання бойової операції.

Завдяки успішному поєднанню агентурної роботи, потужним інформаційно-аналітичним ресурсам та злагодженій роботі співробітників воєнної розвідки виявляються реальні й потенційні загрози, які створюють небезпеку національним інтересам України, що на сьогоднішній день дозволяє протистояти агресивній воєнній політиці рашистської орди.

            Педагогічний та офіцерський склад ліцею закладає потужний всебічний інтелектуальний фундамент у розвиток та навчання богунців – майбутньої генерації Збройних сил України. 

Ми пишаємось тим, що сотні наших випускників проходили, проходять та в подальшому будуть проходити військову службу у воєнній розвідці, як на керівних посадах, так і в підрозділах.

Щиро вітаємо співробітників та ветеранів воєнної розвідки України, хто пов’язав своє життя і діяльність з вирішенням цих непростих завдань. Здоров’я та успіхів! Незламної волі в подоланні труднощів військової служби та перемоги над агресором!

Вічна пам’ять героям, які віддали своє життя, боронячи рідну землю в ім’я збереження територіальної цілісності та незалежної України!

Наш низький уклін та велика шана всім мужнім захисникам неньки Україні!

Слава незламним Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України                                        

генерал-майор                                                            Ігор ГОРДІЙЧУК