ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Щорічно, у другу суботу вересня, Україна відзначає День фізичної культури та спорту. У це свято ми вітаємо ветеранів вітчизняного спорту,  професійних спортсменів і тренерів, а також усіх любителів активного життя.  

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна панує дух сміливих козаків-характерників, адже це надзвичайні воїни, яких боялися вороги та про яких складали легенди.

 Завдяки тому, що в нашому ліцеї постійно вдосконалюється навчально-матеріальна база, зокрема спортивна складова,   ми намагаємося зацікавити молодь заняттям спортом та впровадити активний і здоровий спосіб життя. Це в майбутньому стане непохитною складовою моральної зрілості, загальної культури особистості офіцера Збройних сил України.

Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух богунців, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість,  наполегливість, витривалість,  вміння досягати поставленої цілі, а також навчає  ліцеїстів працювати в команді, підтримуючи один одного. Наші вихованці постійно вдосконалюють свою фізичну форму не тільки завдяки урокам  фізичної культури, а й відвідуванням додаткових цікавих секцій для військової молоді: футболу, волейболу, баскетболу, боксу, скеледрому, рукопашного бою, плавання, тренажерної зали.

Музей спортивних досягнень ліцею постійно поповнюється кубками та медалями, які виборюють наші богунці в змаганнях як на всеукраїнських етапах, у міських змаганнях, так і між військовими ліцеями. Ми пишаємося тим, що кожного року серед наших ліцеїстів випускаються юнаки, які мають спортивний розряд кандидата в майстри спорту.

Для наших юнаків прикладом у спорті є не тільки офіцери ліцею, а й випускники нашого славетного навчального закладу: Герой України майор Андрій Кизило, випускник 2010 року,  Герой України лейтенант Богдан Корнійчук, випускник 2016 року, —  спортсмени (КМС).

Тож у цей святковий день щиро бажаємо  усім вам міцного здоров’я, добра та щастя, великої наполегливості й наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Наш низький уклін та велика шана всім мужнім захисникам неньки України!

Слава незламним Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України                                        

генерал-майор                                                            Ігор ГОРДІЙЧУК