ВІТАЄМО З ВІДЗНАКОЮ

9 вересня,  напередодні Дня фізичної культури та спорту України, керівник апарату Печерської райдержадміністрації Олена Донець привітала представників сфери фізичної культури та спорту з нагоди їх професійного свята. Серед запрошених гостей був представник Київського військового ліцею імені Івана Богуна – старший вчитель методичної підкомісії з фізичної підготовки В’ячеслав Бугіль.

Пані Олена висловила слова подяки присутнім за їх внесок  у розвиток спорту, високий професіоналізм.

Від імені голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової Подяками за вагомий особистий внесок у розвиток спорту, високі спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України нагороджені майстри спорту, вчителі та викладі фізичної культури закладів освіти, кандидати наук з фізичного виховання, представники кафедр з фізичного виховання та спорту закладів вищої освіти, тренери та військовослужбовці.

Керівництво та весь особовий склад ліцею вітає В’ячеслава Миколайовича з професійним святом та відзнакою від голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Поділитись: