СЛАВА УКРАЇНІ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

21 вересня весь  цивілізований світ відзначає Міжнародний день миру. Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні встановлено День миру як державне свято.

Сьогодні, на жаль, український народ виборює право на мир та  незалежність своєї країни, її суверенітет, територіальну цілісність зі зброєю в руках проти підступної рашистської орди, яка віроломно вторглася на нашу святу землю. До навали орків ми жили в мирі та спокої, модернізовували країну, виховували майбутнє покоління, формуючи в них євроатлантичні цінності, повагу одне до одного та вибудовували плани на майбутнє.

Наразі ми захищаємо нашу країну більше, ніж будь-коли, адже цінність миру через призму жахіття війни усвідомлюється як ключова складова  незалежної європейської країни.

Нас, українців, об’єднує єдине бажання — після беззаперечної нашої перемоги над рашистським агресором жити в мирі, жити щасливо однією родиною,  щоб наша свята земля ніколи не здригалася від страшних вибухів, не лилися сльози горя та втрат. І на все це ми маємо право, бо ми в себе вдома, ми в Україні!

Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

НАЙБІЛЬШЕ У СВІТІ ЩАСТЯ – ЦЕ МИР !!!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Збройним силам Україні!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України                                        

генерал-майор                                               Ігор ГОРДІЙЧУК