Вітаємо переможців ХХІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

У Збройних силах України відбувся другий (підсумковий) етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, організований Департаментом гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України.

Вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна є його постійними учасниками. Поглиблене вивчення молоддю рідної мови, літератури, культури та історії країни – це культурне, інтелектуальне майбутнє надбання нашої неньки України —  демократичної країни з європейськими цінностями.

Так, на жаль, у цьому році на фоні повномасштабного вторгнення рашистсько-терористичної орди на територію нашої держави освітній процес дещо зазнав змін, але освітяни роблять максимум для якісного та всебічного розвитку нашої молоді.

Керівництво та весь особовий склад вітає переможців другого (підсумкового) етапу XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Юлію Руденко та Анастасію Білецьку, котрі посіли перше та третє місця відповідно. Також вітаємо наших учителів методичної підкомісії з української мови та літератури за їхній значний внесок, адже інтелектуальна військова молодь – потужна  майбутня генерація Збройних сил України.